Çağrı Merkezi: 0 535 510 01 55

Taşlı Yıldız Tasarımlı Altın Yüzük

5.310 TL
Stok Kodu YZ07951
Barkod 9r1.65RNG02P00510
Tahmini Kargo Süresi 3-5 gün
Renk
Beden Tablosu
Ürün Açıklaması
 
Koleksiyon Renk Özellik Cins Tasarım
 
Semih Haşhaş Sarı 14 Ayar Yüzük Yüzük
 

 

Ürünle ilgili gram veya daha detaylı bilgi için Whatsapp iletişim hattından bize ulaşabilirsiniz. Kampanya dahilindeki veya indirim uygulanmış ürünlerde İndirim Kodları geçerli değildir.

 


 

İletişim

✆ +90 535 510 01 55

 

E-Posta

[email protected]

 

 

 

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat Süreci

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmet kapsamında, siparişleriniz ücretsiz ve sigortalı bir şekilde adresinize teslim edilmektedir.

 

Yurtdışı siparişlerinizi www.semihhashas.com adresimiz üzerinden güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Tüm siparişleriniz sigortalı kargo ile adresinize ulaştırılmaktadır. Semih Haşhaş Kuyumculuk olarak internet mağazamızdan verdiğiniz yurt dışı siparişlerin teslimatını sigortalı kargo ile sağlamaktayız. Ülkelere göre değişen kargo, gümrük ve KDV ücretleri www.semihhashas.com adresimizde belirtilmektedir.

 

Stoklarımızda bulunan ürünler için 3 iş günü içerisinde, alyans ve stokta hazır olmayan ürünler için özel sipariş olarak 15 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Saat 14:00'e kadar verilen siparişler, ürünlerimizin merkez stoklarında hazır olduğu durumlarda 2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Stok durumu hakkında bilgi almak veya İstanbul içi aynı gün kurye teslimatı için lütfen sipariş vermeden önce aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşın:

 

Destek Hattı: +90 535 510 01 55
e-Posta: [email protected]

 

Siparişinizin sigorta kapsamı açısından, kurye paketini teslim alırken lütfen poşetin herhangi bir hasar alıp almadığını kontrol ediniz.

Ödeme ve Kargo Bilgisi

EFT Havale ve Fast

 

EFT Havale ve Fast yöntemiyle ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme seçeneklerinde kredi kartı yerine havale ile ödeme seçeneğimizi tercih ederek sipariş oluşturabilirsiniz. Banka hesap bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

 

Ödemeyi Farklı Kartlarla Ya da Bir Kısmı Nakit Bir Kısmı Kartla Olacak Şekilde Yapabilir miyim?

 

Evet, alışverişlerinizde kısmi ödeme seçeneği kullanabilirsiniz. Bu konuda müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Not: Nakit indirimi bulunan ürünlerde, nakit ödenecek tutar için kısmi nakit indirimi geçerlidir.

 

Kapıda Ödeme Seçeneği Var Mı?

 

Malesef, kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

 

semihhashas.com'da Hangi Ödeme Yöntemleri ile Alışveriş Yapabilirim?

 

İnternet sitemiz üzerinden kredi kartı ve havale ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kredi Kartı Taksit İmkanı

 

Türkiye'de kullanımda olan tüm kredi kartlarına 3 taksite kadar işlem yapabilmekteyiz. semihhashas.com'da anlaşmalı olduğumuz ödeme sistemi altyapı sağlayıcısı Iyziko üzerinden, tüm kredi kartlarına 3 taksite kadar alışveriş imkânı sunmaktayız. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre taksit sayısı artış veya azalış gösterebilir.

 

Semih Haşhaş Kuyumculuk'ta kredi kartlarına, taksitle ödeme seçeneği sunulmaktadır. Semih Haşhaş Kuyumculuk Mağazalarından ya da üstün güvenlik önlemleri alınmış olan www.semihhashas.com’dan yaptığınız alışverişlerde, bankanızın sunduğu taksitli ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir?

 

semihhashas.com'dan yapacağınız online veya mağaza alışverişlerinizde ürünlerin teslim süreleri alışveriş yapılan ürünün türü, stok durumu veya kişiye özel yapılan işlemler (renk ve yapı değişimi, ölçü değişimi vb.) nedeniyle değişiklik gösterebilir.

 

Stok tutulmayan ve kişiye özel işlemlerde lütfen bize 7-10 iş günü süre tanır mısınız?

 

Ürün teslimatlarıyla ilgili tüm sorularınız için canlı destek WhatsApp sistemi veya iletişim sayfamızdaki yöntemleri kullanarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

İptal, İade ve Değişim

Online alışverişlerde, müşterilerimiz mesafeli satış sözleşmesi gereği 14 gün içinde cayma hakkına sahiptirler.

 

Özel siparişler (müşteri isteği üzerine özel ölçülerde yapılan veya özel yazılar eklenen ürünler) iade alınmamaktadır.

 

İade edilecek ürün, kullanılmamış ve hasarsız olmalıdır. Çizilmiş, hasar görmüş veya değiştirilmiş ürünler iade alınmaz. İade süreci, ürün uzmanlarımız tarafından incelendikten sonra başlatılır.

 

İade veya değişim işlemleri için sipariş numaranızı ve talebinizi belirten bir e-posta ile [email protected] adresimize veya +90 535 510 01 55 numaralı çağrı merkezimize başvurmanız gerekmektedir. Uzmanlarımız, gerekli incelemelerin ardından size geri dönüş yapacaktır.

 

İade ve değişim koşullarının sağlanması halinde işlemler sadece internet mağazamız tarafından gerçekleştirilir. İade edilen ürünün ambalajı, sertifikası ve faturası (varsa promosyonlarla birlikte) ürünle birlikte gönderilmelidir.

 

Trendyol veya benzeri pazaryeri sitelerindeki mağazalarımızda yapılan değişim ve iade talepleri, ilgili site üzerinden oluşturulmalıdır.

 

İade edilmek istenen ürün, "Mesafeli Satış Sözleşmesi"nde belirtilen Madde 9'daki "Cayma Hakkı" ve Madde 15'teki "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" şartlarına uymalıdır.

 

İnternet Satışları İade ve Değişim Prosüdürü;

 

Online sitemiz üzerinden gerçekleştirilen satın alma işlemlerinde müşterilerimiz mesafeli satış sözleşmesi gereği 14 gün içerisinde cayma hakkına sahiptir.

 

Özel sipariş ile yapılan veya değiştirilen ürünler (müşterimizin isteğine göre ebat ölçüsü değiştirilen, üzerine özel yazılar yazılmış ürünler) iade alınmamaktadır.

 

İade edilecek ürün tamamen hasarsız ve kullanılmamış olmalıdır. Herhangi bir şekilde çizilmiş, hasar görmüş ya da fiziksel değişikliğe uğramış ürünler kesinlikle iade alınmaz. Ürün uzmanlarımız tarafından incelendikten sonra, iade işlemleri başlatılır.

 

İade ve değişim işlemleri için sipariş numaranız ve iade/değişim talebinizin nedeniyle birlikte [email protected]'a e-posta göndermeniz ya da +90 535 510 01 55 numaralı çağrı merkezimizi aramanız gerekmektedir. Uzmanlarımız gerekli incelemelerin ardından konuyla ilgili sizi bilgilendireceklerdir.

 

İade ve değişim koşullarının sağlanması durumunda yapılacak işlemler ancak internet mağazamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

İade edilmesi istenen ürünün ambalajı, sertifikası ve faturasının, varsa promosyonların ürün ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

 

Trendyol veya benzer pazaryeri websiteleri üzerinde yer alan mağazalarımızda yapılması istenen değişim ve iade taleplerinin yine ilgili site üzerinden talep oluşturarak yapılması gerekmektedir.

 

İade edilmek istenen ürün "Mesafeli Satış Sözleşmesi'nde yer alan Madde 9'daki "Cayma Hakkı" ve Madde 15'deki "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" şartlarına uygun olmalıdır.

 

Mağaza Satışları İade ve Değişim Prosüdürü;

 

Mağazalarımızda 6502 Tüketicinin korunması hakkındaki kanuna göre, satın almış olduğunuz ürünü; fatura tarihinden sonraki ilk 14 gün içerisinde kullanılmadığı tespit edildiği taktirde aynı ürün grubundan farklı bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

Değişim yapılacak ürünün kullanılmamış olduğu ürün uzmanlarımız tarafından kontrol edilmelidir.

Sarrafiye, tel bilezik ürün gruplarında değişim yapılmamaktadır.

Değişim işlemlerinde satın alınan ürün kampanyalı/indirimli bir ürünse yeni satın alınacak ürün işlemleri etiket fiyatından yapılacaktır.

Ürününüz pırlanta ise pırlanta ürün grubu ile altın ise altın ürün grubu ile değiştirebilirsiniz.

Ürün değişim işlemlerinde satın alma aşamasında size verilen tüm belgelerle birlikte (ürün sertifikası, fatura, ürün ambalajı) mağazalarımıza başvurmanız gerekmektedir.

Ürünün hediye olması durumunda değişim işlemini hediye kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Üründe herhangi bir ayıp olmamasına rağmen üründen cayıldığında belirtilen süre içinde değişim yapılabilir fakat para iadesi yapılamamaktadır.

 

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 27 Kasım 2014 Tarihli Mesafeli Satış Sözleşmeler Yönetmeliği

 

Cayma hakkı

 

MADDE 9


(1) Tüketici, on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

(2) Cayma hakkı süresi, hizmet ifasına ilişkin sözleşmelerde sözleşmenin kurulduğu gün; mal teslimine ilişkin sözleşmelerde ise tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin malı teslim aldığı gün başlar. Ancak tüketici, sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkını kullanabilir.

(3) Cayma hakkı süresinin belirlenmesinde;

a) Tek sipariş konusu olup ayrı ayrı teslim edilen mallarda, tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin son malı teslim aldığı gün,

b) Birden fazla parçadan oluşan mallarda, tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin son parçayı teslim aldığı gün,

c) Belirli bir süre boyunca malın düzenli tesliminin yapıldığı sözleşmelerde, tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin ilk malı teslim aldığı gün esas alınır

(4) Malın satıcı tarafından taşıyıcıya teslimi, tüketiciye yapılan teslim olarak kabul edilmez.

(5) Mal teslimi ile hizmet ifasının birlikte yapıldığı sözleşmelerde, mal teslimine ilişkin cayma hakkı hükümleri uygulanır.

 

Cayma Hakkının İstisnaları

 

MADDE 15

 

(1) Taraflarca aksi kararlaştırılmadıkça, tüketici aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz:

a) Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler.

b) Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.

c) Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.

ç) Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.

d) Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.

e) Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.

f) Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.

g) Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.

ğ) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler.

h) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler.

 

İade ve iptal işlemleriniz için +90 535 510 01 55 telefon numarasını aramanız veya [email protected] e-posta adresine mail göndermeniz gerekmektedir.