Çağrı Merkezi: 0 535 510 01 55

Sıkça Sorulan Sorular

Ürününüzün hasarını onarmak için lütfen sigortalı takip numarası ile birlikte doldurulan iade formunu kullanarak ürünü Semih Haşhaş Kuyumculuk Marka Yönetim Merkezi'ne garanti kapsamında kargo ile gönderiniz.

Eğer ellerinizde geçici şişlik yoksa, lütfen alyansınızı ve sertifikasını yanınızda getirerek en yakın mağazamıza uğrayın. Burada ölçünüzü kontrol ettirebilir ve gerekirse alyansınızı yeniden sipariş edebilirsiniz.

Alyansınızın uygunluğunu kontrol etmek için sertifikası ile birlikte en yakın mağazamıza başvurun. Hatalı ölçü veya değişen parmak boyutu durumunda, alyansınızı yeniden sipariş etmeniz gerekebilir.

Alyansınızın bakımı için lütfen Semih Haşhaş Kuyumculuk Marka Yönetim Merkezi'ne kargo ile gönderin. Burada bakım ve cilalama işlemleri yapılacaktır.

Alyansınızı ve sertifikasını yanınızda getirerek en yakın mağazamıza uğrayın. Durumu inceleyip size bilgi vereceğiz.

Ürününüzdeki renk değişikliğinin nedenini belirlemek için lütfen en yakın mağazamıza gelin. Size yardımcı olabilmemiz için ürünü ve sertifikasını yanınızda getirmeyi unutmayın.

Lütfen ürününüzü ve sertifikasını en yakın mağazamıza getirin. Burada tamir ve bakım işlemleri yapılacaktır.

Ürününüzü ve sertifikasını en yakın mağazamıza getirerek durumu inceleyebiliriz. Gerekli tamir ve bakım işlemleri için size yardımcı olacağız.

Lütfen ürününüzü ve sertifikasını en yakın mağazamıza getirin. Burada tamir ve bakım işlemleri yapılacaktır.

Size en yakın mağazamıza uğrayarak ürünü temin edebilirsiniz. Ürün mağazamızda bulunmuyorsa, sizin için sipariş verebiliriz ve 14 gün içinde size teslim edebiliriz.

Ürünü faturası ile birlikte aldığınız mağazaya başvurarak destek alabilirsiniz.

Ürünlerimiz sadece yetkili servislerimizde bakım ve tamir edildiğinde garanti kapsamında kalır. Lütfen ürününüzü ve sertifikasını en yakın mağazamıza getirerek durumu inceleyelim.

Ürününüzü tamir ettiğiniz mağazadan takip numarası ile bilgi alabilirsiniz.

 

Ürünü ve sertifikasını en yakın mağazamıza getirerek durumu inceleyebiliriz.

İnternet üzerinden alınan ürünler için 7 günlük iade garantimiz vardır. Ancak mağazalardan alınan ürünlerin iadesi sadece kusurlu ürünler için geçerlidir.

Ürünü kullanmadıysanız, sertifika ve fatura ile birlikte 14 gün içinde mağazaya başvurarak değişim yapabilirsiniz.

Bozdurma işlemi için öncelikle fatura ibrazı gerekmektedir. İlk 3 yıl içinde bozdurmak isterseniz fatura bedelinin en az %40'ı kesilecektir. 3. yıldan sonra ise en az %60 kesinti yapılır.

Semih Haşhaş Kuyumculuk markalı ürünler yalnızca aynı markalı ürünlerle değiştirilebilir. Yatırım amaçlı ziynet ürünleri ile değiştirme yapılamaz.

Ürününüzün ölçüsü veya boyutu ayarlandıysa, gramında ufak değişiklikler olabilir. Bakım ve cilalama işlemi sonrasında da gramında değişiklikler olabilir.

Ürün tadilat görmüşse patent silinmiş olabilir. Eğer tadilat görmediyse, ürünü ve faturasını yanınızda getirerek durumu inceleyebiliriz.

Size en yakın mağazamızın adresine www.semihhashas.com/ magazalarimiz adresinden ulaşabilirsiniz.

Ürün fiyatları hakkında bilgi almak için size en yakın mağazamıza başvurabilirsiniz.

Ürününüzün ölçüsünü almak için en yakın mağazamıza uğrayabilirsiniz.

Ürünü kullanmadıysanız, sertifika ve fatura ile birlikte 7 gün içinde mağazaya başvurarak değişim yapabilirsiniz.